Κυριακή 2 Νοεμβρίου 2014

BAΡΙΑ ΗΤΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΔΡΙΚΟ ΤΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ!

Με μια βαριά  ήττα απότην πολύ καλή ομάδα της ΑΓΕΠ έφυγε από το κλειστό της Κατερίνης η ομάδα του Μ.Αλέξανδρου το Σάββατο το απόγευμαομάδα της Λεπτοκαρυάς που δείχνει ανήμπορη να αντιδράσει στις πρώτες αγωνιστικές του φετινού πρωταθλήματος δεν τα κατάφερε σε κανένα σημείο του παιχνιδιού να διεκδικήσει τη Νίκη όπως φαίνεται και από το τελικό σκορ 49-79 γνωρίζοντας την ήττα για τρίτη συνεχόμενη αγωνιστική.Επόμενη αγωνιστική απέναντι στον Φίλιππο Πέλλας στο κλειστό του Λιτόχωρου το Σαββατο  8/11 και ωρα 20:30 ευελπιστώντας σε μια μια καλύτερη εμφάνιση  και φυσικά την Νίκη !

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΙΔΡΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΜΕΓΑ!!

Το πρωτο '' ροζ φύλο'' αγώνα και χωρις να αγωνισθει κατεκτησε το παιδικό του Μ.Αλέξανδρου Λεπτοκαρυας την Κυριακή 2/11 στο ΔΑΚ Λιτοχώρου.Μετα απο Λάθος της ομάδας του Αιγινίου (μπέρδεψε τις ημερομηνίες στο πρόγραμμα) το οποιο δεν παρουσιαστηκε στο γηπεδο και μετα απο την απραιτητη ενημερωση απο τον διαιτητή του αγώνα Ν.Μίχου έκλεισε το φύλο αγώνας υπέρ της ομάδας της Λεπτοκαρυάς!Έτσι μετα απο αυτή την εξέλιξη οι παιχτες του Ν.Μπακάλη είχαν την ευκαιρία να πραγματοποιήσουν ενα οικογενειακο διπλό μπροστά στους γονεις και φίλους της ομάδας οι οποίοι τίμησαν με το παραπανω την προσκλκηση για το πρωτο αυτό παιχνιδι!Επόμενο παιχνίδι στο νεο κλειστο κατερινης με τον τοπικό Πιερικό-Αρχέλαο !!